Chcete pomôcť  vo financiách ?

  • Kam investovať peniaze
  • Kde majú najlepšiu  hypotéku
  • Ktoré poistenie je najvýhodnejšie
  • Ako si naporiť peniaze na dôchodok
  • Aké zvoliť sporenie

Potrebujete pomoc finančného konzultanta?

Osobné financie ♦ Náplň práce ♦ Podmienky ♦ Riešenia

Hľadáte najlepšie riešenia pre vaše peniaze?

♦ Čo ponúkame ♦ Ako pracujeme ♦ Čo môžete očakávať ♦

Stiahnite si zadarmo ebook 

21 tipov ako nezabiť svoje peniaze

Chcete si zvýšiť vaše finančné vedomosti ?

21 tipov vám pomôže prijímať správne finančné rozhodnutia. 

Služby

S čím vám pomôžem ?

Chcete sa poradiť ?

Poradím vám ako investovať, kde sa dobre poistiť, ako sa postarať o svoj dôchodok. Pomôžem vám s hypotékou, sporením a ďalšími finančnými cieľmi.

Potrebujete pomoc finančného konzultanta?

Mám viac ako 20 rokov praxe a skúseností v oblasti finančného poradenstva

Finančný audit

Posielate už niekoľko rokov peniaze do finančných produktov? Ich prehodnotením môžete ušetriť peniaze.

Koľko hodín denne pracujete pre peniaze ?

A koľko času venujete tomu, aby  vaše peniaze pracovali pre vás?

Čo hovoria o mojej práci ľudia ?

Referencie

Potrebovala som vyriešiť financovanie kúpy nehnutelnosti a zároveň nejaké životné poistenie. Zatiaľ som nikdy predtým  neskúšala podobnú službu pretože som to nepovažovala za potrebné. Ale po skúsenosti s p. Jendrišákom som zmenila názor a podobné služby budem určite využívať. V blízkej budúcnosti by som rada využila ďalšiu službu a to - sporenie.  Našou spoluprácou som dosiahla vybavenie a schválenie hypotekárneho úveru spolu s dofinancovaním finančných prostriedkov na prerábku nehnutelnosti.  Najviac si vážim ochotu, odbornosť, skvelý prístup a riešenia ktoré pomohli k bezproblémovej kúpe bytu. So službami p. Ing. Jendrišáka som bola nadmieru spokojná a určite posuniem svoju skúsenosť ďalej. 
DarinaPlánovač výroby
Ďakujem za čas Ešte som sa chcel spýtať že ak mi  zrušia tú poistku, mali by mi vyplatiť aj chirurgický zákrok? Mám ho zahrnutý poistke. Prečítal som email a vrele ďakujem za pomoc Super radca.. nie chamtoš parada ešte raz ďakujem
Rudolf z Facebooku
Hľadal som čo najlepšiu možnosť sporenia pre moje deti. Pred tým mali založené stavebné sporenie, ale časom už bolo nevýhodné. Nevedel som sa zorientovať vo finančných produktoch, tak som sa obrátil na pána Ing. Jendrišáka. Dohodli sme si stretnutie, kde mi podrobne vysvetlil  čo bude najlepšie. S jeho pomocou som si z pohodlia domova otvoril účet a začal sporiť do ETF fondov. Pri daľšom stretnutí sme vyriešili refinancovanie úveru a pomohol mi nastaviť ll. a lll. pilier.  Prekvapil ma širokým záberom vedomostí v oblasti financií a ochotou pomôcť.  Služby pána Jendrišáka určite odporúčam.
MichalVýpravca

Kontakt

Ak potrebujete s niečím poradiť, alebo ak hľadáte akékoľvek  informácie z finančnej oblasti neváhajte ma prosím kontaktovať . Rád vám pomôžem.