Pomáham  klientom s istotou prijímať správne finančné rozhodnutia.

Som v odbore už viac ako 20 rokov a viem vám pomôcť s osobnými financiami .

Som zakladateľom tohto webu a webu jetoopeniazoch.sk a spolupracujem aj s inými finančnými expertami. Viete, viac hláv  viac rozumu . 🙂

Mojou prvou skúsenosťou s finančným trhom bola v mojich 18 rokoch kupónová privatizácia, kde sa za kupóny nakupovali akcie slovenských podnikov.

Za 1000 korún ( po inflácii dnešných cca 200 € ) sa dali získať vtedy akcie zaujímavých slovenských firiem a potom aj neuveriteľné peniaze, ak sa "investor" trafil . Napr. 10 ks akcií Slovnaftu.

Mať vtedy ten rozum , čo teraz ... 🙂 . Vtedy to pre mňa až tak dobre finančne nedopadlo, ale neprerobil som. 🙂

Finančný trh ma však naďalej zaujímal . V tom čase vlastne iba jeho časť, burza cenných papierov . Akurát pred nedávnom som na povale našiel moje staré poznámky a výstrižky z novín o kurzoch akcií z roku 1992.

A o pár rokov neskôr ?

Finančnému poradenstvu som sa najskôr venoval tri roky popri zamestnaní . Skôr ako koníčku.  Nebolo to ale ono. Hoci tie tri roky  mi dali dostatok priestoru a času na vzdelávanie, ktoré ma nesmierne bavilo, profesionálom sa takto človek nestane .  Uvedomil som si že : Chce  to celého človeka .

A tak som odišiel zo zamestnania a začal profesionálnu dráhu fiannčného konzultanta.

Takže, ako finančný konzultant pracujem od r. 2000 a potom profi od r.2003.

PREČO TO VLASTNE ROBÍM  ?

Finančný trh je oblasť, ktorá sa v živote dotkne každého človeka, žijúceho v civilizovanom svete. Ne, nie nevyhneme sa mu. 🙂

Na finačnom trhu je veľký priestor na omyly, ale aj obrovský priestor na pomoc. A pomáhať ma baví .

Bežne sa vieme správne rozhodnúť, pri kúpe vecí dennej alebo dlhodobej potreby ako sú auto, práčka, koberec alebo potraviny . Pri kúpe finačných produktov už je to ťažšie, ba myslím, že nebudem preháňať ak poviem, že laikovi dokonca veľmi ťažké.

Pritom sa finančným produktom nedá vyhnúť. Zabezpečenie bývania dnes takmer vždy súvisí s úverom, auto musí mať povinné zmluvné poistenie, v práci nám posielajú mzdu na účet v banke... sporíme deťom, vytvárame si finančnú rezervu...

Rozdiely, ktoré pri osobných financiách môžu vzniknúť nesprávnym, alebo správnym rozhodnutím , môžu byť vo výsledku priepastné.

Práve to ma baví. Hľadať tie správne rozdiely, ktoré ľuďom šetria čas a peniaze. Rozdiely, ktoré prinášajú ľuďom peniaze naviac. 

Už od  začiatku kariéry finančného konzultanta som zároveň  začal učiť, kaučovať a zaškoľovať nových konzultantov. Za tie roky ich boli stovky. Vzdelávanie ľudí, ktorí majú záujem ma tiež vždy bavilo a baví. Verím že jeden z dvoch najdôležitejších prvkov práce finačného konzultanta je práve byť dostatočne vzdelaný a vyznať sa. Iba to čo vieme je nakoniec  naozajstným prínosom pre klientov. Byť prínosný je zmyslom mojej práce .

Viem opraviť Škodu 100 ( moje prvé auto ), pomôcť na stavbe ( som sa nabrigádoval), alebo pokosiť lúku starou dobrou kosou ( to ma naučila stará mama ). 

Viac o mne aj nafacebooku alebo nahttp://stanislavjendrisak.peniazenaviac.sk/

alebo si  len tak dajte do googlu moje meno...

Len vzdelaný finančný konzultant je prínosom

Moja vízia

Som finančný konzultant, pomáham ľuďom prijímať správne finančné rozhodnutia .